Stalinův jasnovidec
Pikantní minizprávy

Stalinův jasnovidec přesně předpověděl konec války

Ještě před válkou věděl, že když se Hitler vydá na východ, bude to jeho konec. Věděl, že jeho žena zemře 2. srpna v 7 hodin večer. Taky viděl lidem do hlavy, což si ověřil sám Sigmund Freud společně s Albertem Einsteinem. Dnes si povíme víc o Stalinově jasnovidci Wolfu Messingovi.


Když Freud s Einsteinem testovali Messinga, bylo mu teprve 15 let. Poslali ho do vedlejší místnosti a dali mu za úkol, aby vykonal to, na co bude Freud za zavřenými dveřmi myslet. Telepaticky Messingovi poručil, aby vytrhnul Einsteinovi tři vousy. Messing se vrátil do místnosti s pinzetou, kterou si vzal v koupelně, a skutečně vytrhnul fyzikovi tři vousy.

Slovník nazpaměť

Své schopnosti ale začal objevovat už jako malý kluk. Patřila mezi ně i fenomenální paměť. Stačilo mu přečíst si stránku dvakrát a pak si ji pamatoval slovo od slova. Dokonce se naučil nazpaměť celý slovník.

Uměl zmanipulovat lidi myšlenkou

Ještě neuvěřitelnější byla jeho schopnost vsugerovat lidem pouhou myšlenkou, co mají dělat. Když ještě jako kluk utekl z domova a neměl ve vlaku jízdenku, podstrčil průvodčímu utržený kousek novin. Se zavřenýma očima si v duchu opakoval “to je jízdenka, to je jízdenka”. Průvodčí ji procvakl a popřál příjemnou cestu.

Tuhle jeho schopnost si otestoval i Stalin (poté, co Messing utekl před válkou do Ruska). V doprovodu svých lidí poslal Messinga do banky, kde měl přimět bankéře, aby mu vyplatil 100 tisíc rublů. Messingovi stačil ke splnění úkolu prázdný papír, který bankéři předal, a prosba o proplacení šeku. Úředník mu peníze skutečně ihned vyplatil!

Stalinův jasnovidec

Od této prověrky si Stalin povolal Messinga ještě několikrát a nechal si od něj předpovídat budoucí postup Němců. Vlastně už při prvním setkání ho Messing varoval, že Hitler rozhodně nemíní být Stalinův spojenec, a to i když měli mezi sebou uzavřený pakt Ribbentrop–Molotov. Taky dokázal předpovědět termín konce války s přesností na týden.

O jasnovidci a telepatovi Messingovi si můžete přečíst v knize “Wolf Messing – Stalinův jasnovidec” (autor Topsy Küppers).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *